trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Başkanın Mesajı

Anasayfa » Başkanın Mesajı

Üretmek, gelişmişliğin başıdır!

Üretmek, daima ileriye gitmektir!

Büyük bir kısmı Avrupa’ya olmak üzere, 28 farklı ülkeye ihracat yapıyor, çevreye ve doğaya duyarlı bir üretim rotasından sapmıyoruz.

Yurt içinde Türkiye’nin en köklü firmalarıyla çok uzun yıllardan bu yana birlikte çalışıyor, İsviçre’de var olan depomuzdan Avrupa’ya sorunsuz ve hızlı teslimatlar gerçekleştiriyoruz.

Reklam panoları ve teşhir sistemleri üretimi alanında, Türkiye’deki ilk firma olan Alniz Group çatısı altında, ticari etik sınırları aşmadan, birçok alana katkı sağlayan çalışmalar gerçekleştirmeyi amaç ediniyoruz.

Bünyemizde reklam üretimine dair hemen her alanda üretim yapıyoruz.

Display ürünleri üretim tesisi
HP makine parkuru
Dinamik tasarım ekibi

ile reklam ürünleri ihtiyacı olanlara tek elden çözüm sunuyor, yetkinlik ve kapasitemizle sorunsuz bir iş programı yürütüyoruz.

Üretmeye, ilerlemeye, toplumumuz ve yarınlarımız için hiç durmadan çalışmaya tüm inancımızla devam ediyoruz.

Güven, kalite, titizlik ve diğer temel prensiplerimize sadık kalarak, yaptığımız işin zirvesinde bulunmayı sürdürüyoruz.

İş birliği içerisinde olduğumuz tüm paydaşlarımız ile birlikte fayda odaklı adımlar atıyor, inovatif ve dinamik yapımız sayesinde, hedeflerimizi her yeni günde daha da yukarılara taşıyoruz.

Çeyrek asırdan fazladır devam eden projelerimiz, mesleki deneyimlerimiz İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından biri olan Levent’teki 1500 metrekarelik tesisimiz ve her biri alanında uzman olan kadromuzla sayısız başarının altına imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Stratejilerimiz çerçevesinde, her zaman olduğu gibi bugün de halkımızı, paydaşlarımızı, ekonomimizi destekleyerek istihdam ve üretime katkı sağlamayı görev ediniyoruz.

Ülkemize yatırım yapmaya devam ederken, global yapılanmaların da ülkemize yatırım yapması yolunda en büyük teşvik noktası olacağız.

Toplumumuz adına değer yaratmak ve menfaat birliği oluşturmak, faaliyetlerimizin en kıymetli olanıdır…

Sevgi ve esenlikler dilerim.

Zeki Yıldırım
Yönetim Kurulu Başkanı
Alniz A.Ş.