trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
Firmamız Hakkında

Alniz® Şirketler grubu reklam panoları ve teşhir sistemleri üretmek üzere Türkiye’de kurulan ilk firmadır. Kurulduğu günden bu yana kapalı ve açık mekanlar için reklam malzemeleri üreten ve geliştiren, yurt içinde ve yurt dışında birçok ülkeye başarıyla pazarlayan firmamız, konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla birçok önemli projeye imza atmıştır.

Alniz A.Ş , bünyesinde reklam üretimine dair hemen her alanda üretim yapabilmektedir.  Display ürünleri üretim tesisi, HP makine parkuru ve dinamik tasarım ekibi ile sizlerin reklam ürünleri ihtiyaçlarınıza dair tek elden çözüm ortaklığınızı yapabilir yetkinlikte ve kapasitededir.

Alniz A.Ş 1500 metrekarelik 2 katlı kapalı alanında, İstanbul’ın merkezi 4. Leventte üretimini gerçekleştirmekte, gerek yurt içi gerekse yurt dışı sevkiyatlarını , coğrafi konumu sayesinde tam zamanında ve eksiksiz olarak teslim edebilmektedir.

Alniz ekibi olarak bizler, 30 yılın kazandırmış olduğu bilgi ve tecrübe ile reklam ürünleri üretiminde kalitemize ve hızımıza güveniyor, henüz çalışma imkanı bulamadığımız firmaların bizleri bir kez denemesini rica ederken, hali hazırda çalışmakta olduğumuz  müşterilerimizle de ilelebet çalışma fırsatımızın sürmesini diliyoruz.

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

 
Misyonumuz
  • Kalıcı büyüme potansiyeli oluşturmak.
  • .-Yenilikçi ürün yelpazemizi sürekli kılmak.
  • Türkiye ve Uluslararası pazarda markamızı bilinir kılmak.
 
Vizyonumuz

Alniz, vizyonunu doğru müşteri ilişkileri, standardın dışında ürün klasmanı, iyi hizmet ve amaca yönelik ürünler üretmek olarak belirlemiştir.

 

 

Bizimle İletişime Geçin